Krajowe Centrum Rachunkowo-Podatkowe czyli…?

Krajowe Centrum Rachunkowo-Podatkowe powstało z inicjatywy głównego księgowego jednej z największych spółdzielni mieszkaniowych na Śląsku i zarazem głównego księgowego spółki z o. o. – w jednej osobie. Karol Lentas, bo o nim mowa, zajmuje się szkoleniami na rynku spółdzielczym nie od dziś, ma spore doświadczenie na gruncie dydaktyki z zakresu rachunkowości, zagadnień związanych z prawem spółdzielczym oraz  szkoleń dotyczących podatku VAT i PIT.

Dla kogo?

KCRP kieruje swoją ofertę do pracowników działów kadr i księgowości spółdzielni mieszkaniowych, jak również firm i jednostek samorządu terytorialnego.

Co oferujemy?

Oferujemy szkolenia na najwyższym poziomie merytorycznym dla spółdzielni mieszkaniowych na terenie całego kraju. Dla Państwa wygody przejmujemy ciężar kwestii organizacyjnych. Szkolenia prowadzą wyłącznie czynni wykładowcy akademiccy i zarazem praktycy w swojej dziedzinie (pracownicy izb skarbowych, kancelarii prawnych, prezesi spółdzielni mieszkaniowych, biegli rewidenci, główni księgowi itp.).

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno szkolenia otwarte, jak i zamknięte. Naszą specjalizacją są szkolenia z zakresu podatku PIT i VAT 2014. W indywidualny sposób podchodzimy do każdej osoby biorącej udział w szkoleniu. Każdy uczestnik otrzymuje pełne materiały szkoleniowe z danego zakresu tematycznego, długopis, notatnik oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Dbamy o Państwa prywatność, dlatego spełniliśmy obowiązek informacyjny RODO - można się z nim zapoznać RODO

Krajowe Centrum Rachunkowo-Podatkowe
Karol Lentas

 Instrukcja do szkoleń online